Producenci

REGULAMIN

Regulamin sklepu  www.bigcarpzone.eu

Szanowny Kliencie! Regulamin został stworzony aby przedstawić klientom zobowiązania jakie nakłada na siebie sklep oraz warunki jakie powinien spełnić klient aby dokonać zakupów.

Złożenie zamówienia w naszym sklepie jest równoznaczne z akceptacją poniższego Regulaminu i zasad sprzedaży przez klientów zarejestrowanych i nie dokonujących rejestracji.

§1

 Właścicielem Sklepu Internetowego jest Firma

 Big Carp Zone

Wyłączny przedstawiciel Firm:

STICKY BAITS oraz THINKING ANGLERS na Polskę,

 z siedzibą w Świętochłowicach,

  NIP:6272752757.

§2

 Towar dostarczamy za pośrednictwem kuriera. Zamawiający ma prawo do wybrania spedytora - w takim przypadku przy zamówieniu należy określić nazwę firmy.

§3

 W przypadku  towarów wielkogabarytowych lub zamówień przekraczających standardową wagę przesyłek, obsługa sklepu skontaktuje się z klientem celem ustalenia sposobu realizacji przesyłki.

§4

Ceny przesyłek podawane są dla odbiorców Krajowych (na terytorium Polski)

W przypadku zamówień wysyłanych za granicę wartość przesyłki ustalana jest indywidualnie do zlecenie. (prosimy nie przelewać pieniędzy przed ustaleniem wartości przesyłki z obsługą sklepu)

§5

Płatności za towar przyjmujemy wyłącznie na konto bankowe podane w mailu potwierdzającym złożone zamówienie.

 
§6

  Koszt przesyłki ponosi Zamawiający. Zamówienia detaliczne powyżej 250 zł realizowane są na koszt sklepu.

§7

Standardowy termin realizacji zamówienia wynosi od 2 do 14 dni (od chwili otrzymania przez nas zamówienia). Dla towarów o statusie "na zamówienie" czas realizacji zamówień to ok 2-6 tygodni.

§8

 W przypadku, gdy niemożliwa jest realizacja całości zamówienia we wskazanym przez nas terminie, to brakujące artykuły doślemy Państwu na własny koszt - najszybciej jak to będzie możliwe.  W przypadku znacznego przedłużenia terminu realizacji zamówienie lub niemożliwości jego zrealizowania poinformujemy Państwa o tym telefonicznie.

§9

Zastrzegamy sobie prawo nieznacznych zmian cen w przypadku wahań waluty lub wzrostu cen u naszych kontrahentów w czasie obowiązywania oferty, oraz nierealizowania niektórych (szczególnie błędnych) zamówień po wcześniejszym wyjasnieniu przyczyny.

§10

   Reklamacje dotyczące mechanicznych uszkodzeń przesyłki w czasie transportu, uwzględniane będą jedynie, kiedy sprawdzenie nastąpi w momencie odbioru. W takim wypadku należy wraz z doręczycielem spisać protokół reklamacyjny i przesłać na nasz adres wraz z towarem. W tym przypadku my ponosimy koszty transportu.  Udzielamy gwarancji zwrotu na towar wadliwy, w terminie 14 dni od daty zakupu. Towar taki prosimy przesłać na nasz adres we wskazanym terminie. My ze swej strony wymienimy wadliwy towar i odeślemy Państwu na nasz koszt.

§11

 Towar podlega 12 - miesięcznej gwarancji.

§12

 Towary niewłaściwie użytkowane nie podlegają gwarancji.

§13

 Gwarancji nie podlegają używane przynęty.

§14

 Kupujący może zwrócić zamówiony towar bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia jego otrzymania, pod warunkiem, że produkt ten nie był używany. Należy przesłać go na nasz adres wraz z dowodem zakupu. Zwracający ponosi koszt przesyłki.

§15

Zwrotowi nie podlegają: dipy, wszystkie atraktory płynne i proszkowe, mixy  itp.

§16

  Przy zakupie towarów "na zamówienie", wymagamy 50% przedpłaty i wcześniejszego telefonicznego ich potwierdzenia.  Przedpłatę prosimy wpłacać na nasze konto.

 

  Dziękujemy Państwu za zainteresowanie naszą ofertą i życzymy udanych połowów.

Dla zarejestrowanych

Nie pamiętasz hasła?

Załóż konto

Wpisz swój adres e-mail, aby utworzyć konto.