Producenci

STICKY BAITS THE KRILL PELLET 4mm/900g

STICKY BAITS THE KRILL PELLET 4mm/900g

36,99 zł brutto

Stan: Tego produktu brak w magazynie

The Krill Pellet

Dla każdego, kto nie wie, kryl jest niezwykle pożywnym, małym, w stylu krewetki skorupiakiem morskim napotkanym głównie w morzach otaczających Antarktydę. Znaczna część życia w morzu opiera się  na krylu i dlatego jest używany jako pasza z górnej półki dla karpii koi. Patrząc na jego żywieniowy profil łatwo zobaczyć dlaczego tyle gatunków ryb nie potrafi oprzeć się krylowi.

Więcej szczegółów


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

The Krill Pellet 4mm/900g

Dla każdego, kto nie wie, kryl jest niezwykle pożywnym, małym, w stylu krewetki skorupiakiem morskim napotkanym głównie w morzach otaczających Antarktydę. Znaczna część życia planety w morzu opiera się  na krylu, z powodu część jego naturalnej diety i dlatego jest używany w wielu zastosowaniach, również jako pasza z górnej półki dla karpii koi. Patrząc na jego żywieniowy profil łatwo zobaczyć dlaczego tyle gatunków ryb nie potrafi oprzeć się krylowi. To jest pełne wysokiej jakości, użyteczne białko i ma doskonały tłuszczowy, kwaśny profil.
Pellet Sticky opiera się na pierwszorzędnej jakości mączce rybnej i wysokiej zawartości kryla, dzieki temu jest zapełniony atrakcyjnością i podsyca bodźce wciągające ryby do twojego miejsca nęcenia i utrzymuje je tam przez znaczny czas. Nawet po tym jak pellet krylowy został skonsumowany przez rybę, zapachy podsycają sygnały żerowania u karpii, wokół twojego miejsca i ryby są nakręcone na jego pobieranie, ponieważ odszukują jego każdy ostatni kęs.

Błyskotliwy dodatek jako zalewa, do któregokolwiek spod mixu albo worków czy siatek PVA, chociaż najlepiej kiedy jest użyty razem ze Sticky's Pure Krill Liquid.

Dostępny w opakowaniach 900g i 2.5kg

Dla zarejestrowanych

Nie pamiętasz hasła?

Załóż konto

Wpisz swój adres e-mail, aby utworzyć konto.