Producenci

STICKY BAITS BLOODWORM BOILIES 16mm/1kg

STICKY BAITS BLOODWORM BOILIES 16mm/1kg

66,99 zł brutto

Stan: Tego produktu brak w magazynie

Bloodworm Shelf Life Bait

Oryginalne i najlepsze przynęty bloodworm znane na rynku! To jest prawdziwy testament tych zdumiewających przynęt, że tak wiele innych firm próbowało je skopiować i zawiodło  Być może zastanawiasz się co sprawia, że wersja Sticky jest tak wyjątkowa i niepowtarzalna? To jest dobrze skontrułowane, atrakcyjne dla karpia źródło naturalnego pokarmu bloodworm - ochotka.

Więcej szczegółów


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Bloodworm Shelf Life Bait 16mm/1kg

Seria bloodworm. Oryginalne i najlepsze przynęty bloodworm znane na rynku! To jest prawdziwy testament tych zdumiewających przynęt, że tak wiele innych firm próbowało je skopiować i zawiodło. Być może zastanawiasz się co sprawia, że wersja Sticky jest tak wyjątkowa i niepowtarzalna? To jest dobrze skontrułowane, atrakcyjne dla karpia źródło naturalnego pokarmu bloodworm - ochotka.

 Kompleks składników matrix, zawarty w tych przynętach sprawia, że są tak skuteczne w perspektywie długoterminowej. Mix użyty do wyrobu tych kulek opiera się na mączce rybnej, obok białek mleka użyto LT-94, rozpuszczalnych białek rybnych, wyciągu ze skorupiaków, osocza krwi i sprawdzonego Robin Reda. Sticky wzmocnia to dalej przez dodanie naturalnie emulgowanych oleożywic oraz różnorodnych witamin i składników mineralnych.

Jak ze wszystkimi przynętami Shelf Life, Sticky stara się je zbliżyć do przynęt mrożonych jak najbardziej jest to możliwe. Tam jest tylko jedna różnica między dwoma mixami, to jest włączenie naturalnego środka konserwującego do przedłużenia życia przynęt. Daleko im do szkodliwych, a czyni to je wypadową przynętą nadającą się dla szerszego grona odbiorców. Ktoś, kto już używa przynęt mrożonych Sticky Baitsa wie, że to warto mieć w samochodzie kilogram lub dwa przynęt Shelf Life.

Dostępne w rozmiarach 12,16,20mm oraz opakowaniach 1 i 5kg

Dla zarejestrowanych

Nie pamiętasz hasła?

Załóż konto

Wpisz swój adres e-mail, aby utworzyć konto.