Producenci

STICKY BAITS BLOODWORM PASTE 280g

STICKY BAITS BLOODWORM PASTE 280g

43,99 zł brutto

Stan: Tego produktu brak w magazynie

Bloodworm Paste

Oryginalne i najlepsze przynęty bloodworm znane na rynku! To jest prawdziwy testament tych zdumiewających przynęt, że tak wiele innych firm próbowało je skopiować i zawiodło Być może zastanawiasz się co sprawia, że wersja Sticky jest tak wyjątkowa i niepowtarzalna? To jest dobrze skontrułowane, atrakcyjne dla karpia źródło naturalnego pokarmu bloodworm - ochotka.

 

Więcej szczegółów


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Bloodworm Paste

Pasta bloodworm. Oryginalne i najlepsze przynęty bloodworm znane na rynku! To jest prawdziwy testament tych zdumiewających przynęt, że tak wiele innych firm próbowało je skopiować i zawiodło. Być może zastanawiasz się co sprawia, że wersja Sticky jest tak wyjątkowa i niepowtarzalna? To jest dobrze skontrułowane, atrakcyjne dla karpia źródło naturalnego pokarmu bloodworm - ochotka.

Włączanie tylu najlepszych składników, daje bogatą, czerwoną, rybią pastę, z subtelnym aromatem. Mix użyty do wyrobu tej pasty opiera się na mączce rybnej, obok białek mleka użyto LT-94, rozpuszczalnych białek rybnych, wyciągu ze skorupiaków, osocza krwi i sprawdzonego Robin Reda. Sticky wzmocnia to dalej przez dodanie naturalnie emulgowanych oleożywic oraz różnorodnych witamin i składników mineralnych.

Jak ze wszystkimi przynętami Shelf Life, Sticky stara się je zbliżyć do przynęt mrożonych jak najbardziej jest to możliwe. Tam jest tylko jedna różnica między dwoma mixami, to jest włączenie naturalnego środka konserwującego do przedłużenia życia przynęt. Daleko im do szkodliwych, a czyni to je wypadową przynętą nadającą się dla szerszego grona odbiorców.

Zaprojektowana do obklejania przynęt haczykowych, znajduje swoje zastosowanie w wielu prezentacjach.

Dostepna w opakowaniach 280g

 

Dla zarejestrowanych

Nie pamiętasz hasła?

Załóż konto

Wpisz swój adres e-mail, aby utworzyć konto.