Producenci

STICKY BAITS PURE KRILL LIQUID 1l

STICKY BAITS PURE KRILL LIQUID 1l

68,95 zł brutto

Stan: Tego produktu brak w magazynie

PURE KRILL LIQUID 1ltr

Co jakiś czas zjawia się jakiś szczególny produkt, który naprawdę może być czynnikiem sukcesu. Jednym z tych małych kamieni szlachetnych jest Sticky's The Krill Liquid. Jest tylko kilka płynów w grze przynęt, które autentycznie przerastają resztę o głowę i The Krill Liquid jest jednym z nich.

Nie rozpuszcza PVA!

Więcej szczegółów


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Pure Krill Liquid

Co jakiś czas zjawia się jakiś szczególny produkt, który naprawdę może być czynnikiem sukcesu. Jednym z tych małych kamieni szlachetnych jest Sticky's The Krill Liquid. Jest tylko kilka płynów w grze przynęt, które autentycznie przerastają resztę o głowę, pod względem atrakcyjności, odżywiania i długoterminowości i The Krill Liquid jest jednym z nich. Najbardziej pasjonujący płyn jaki trafił na scenę wędkarską od L-Zero- 30. Faktycznie, patrząc na to z naukowego punktu widzenia, czysty płyn z kryla wygrywa na tle reszty z powodu swojego profilu, niewiarygodnie bogatego w substancje odżywcze.

Po zebraniu plonu, kryl jest zmielony do postaci miazgi i podgrzwany dla hydrolizy (przedtrawienia), tu enzymy są zwiększone wywołując kontrolowane oderwanie kryla do ciekłego hydrolizatu. To jest ten etap traktowania enzymu, który nadaje czystemu krylowi płynie do znakomitego, rozpuszczalnego w wodzie ciekłego białka, które bardzo stimuluje zmysły ryby.
Jest prawie nieskończenie długa podawaania produktu dla wszystkich gatunków ryb. To robi znakomitą powłoka namoczonym przynętom, może być używany z materiałami PVA, do tego można go dodawać przy robieniu własnych kulek albo dopalać nim  spod mixy czy zanęty sypkie. Jego rozpuszczalna natura czyni go odpowiednim dla całorocznego wykorzystywaania w jakiejkolwiek temperaturze wody. Jeśli już nie spróbowałeś tego, na co czekasz!

Nie rozpuszcza PVA!

Dostępny w litrowym pojemniku.

 

Dla zarejestrowanych

Nie pamiętasz hasła?

Załóż konto

Wpisz swój adres e-mail, aby utworzyć konto.