Producenci

STICKY BAITS VOR-TEX+ BAIT GLUG 200ml

STICKY BAITS VOR-TEX+ BAIT GLUG 200ml

51,70 zł brutto

Stan: Tego produktu brak w magazynie

Vor-Tex Bait Glug 200ml

Ten dip został zaprojektowany, żeby dodatkowo dopalić atrakcyjność sławnych Sticky Vor-Tex Boilies. Zrobiony przy użyciu złożonej mieszanki atraktorów w tym: wyciągu z klonu, oleożywicy kozieradki i szczególnie mocnego, białkowego ekstraktu rybnego. Wynikiem tego jest gęsty, lepki płyn naprawdę czepiający się przynęt.

Więcej szczegółów


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

 Vor-Tex Bait Glug 200ml

Ten dip został zaprojektowany, żeby dodatkowo dopalić atrakcyjność sławnych Sticky Vor-Tex Boilies. Zrobiony przy użyciu złożonej mieszanki atraktorów w tym: wyciągu z klonu, oleożywicy kozieradki i szczególnie mocnego, białkowego ekstraktu rybnego. Wynikiem tego jest gęsty, lepki płyn naprawdę czepiający się przynęt.

Wynikiem tego jest gęsty, lepki płyn naprawdę czepiający się przynęt i jakichkolwiek przynęty hakowe, które zostaną namoczone w Vor-Tex Bait Glug dostaną prawdziwego wzrost atrakcyjności, który będzie stopniowo uwalniał się przez jakiś czas. W nim nie ma żadnych syntetycznych substancji chemicznych, to jest czyste płynne jedzenie dlatego nie można go przedozować i wielu wędkarzy używa go żeby dodać swoim przynętom zanętowym dodatkowgo naturalnego wzmocnienia.
Chociaż zalewa ta została sformułowana do użytku ze Sticky's Vor-Tex Boilies i przynętami hakowymi to oczywiście może być użyta by podkręcić jakąkolwiek przynętę albo mix do trochę Sticky!

Butelka 250ml

Dla zarejestrowanych

Nie pamiętasz hasła?

Załóż konto

Wpisz swój adres e-mail, aby utworzyć konto.